واحد فنی مهندسی

واحد فنی و مهندسی شرکت ویرا واکسن شایا از بدو تاسیس با بهره‌گیری از کادر فنی مهندسی متخصص اعم از مهندسین و تکنسین‌های با تجربه در خصوص طراحی،کنترل ، نصب و تعمیر و نگهداری کلیه دستگاه‌های تولید و تاسیسات شرکت به دنبال رسیدن به بالاترین درصد کارایی دستگاه‌ها و همچنین ایجاد محیطی با شرایط  مطلوب جهت تولید می‌باشد.

مشارکت در سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های شرکت در راستای اهداف استراتژیک بلند مدت و کوتاه مدت جهت توسعه زیرساخت‌های تولیدی از جمله وظایف این واحد میباشد.

شرکت ویرا واکسن با اجرای برنامه تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه  (PM)برروی کلیه دستگاه‌های تولید و تاسیساتی خود تلاش می‌کند با کم کردن وقفه در پروسه تولید به علت تعمیرات، محصولاتی با کیفیت برتر ارائه نماید.
لازم به ذکر است که کلیه دستگاه‌ها اعم از تولید و تاسیسات با در نظر گرفتن اصول GMP طراحی و ساخته شده است. ترکیب استانداردهای GMP و PM دستگاه‌ها و اجرای آن‌ها به صورت اصولی در این شرکت نوید قرار گرفتن شرکت ویرا واکسن در بین برترین تولید‌کنندگان واکسن دامی را می‌دهد.

این واحد پیشرو، خلاق ، فعال ، مشارکت جو ، با رویکردی توسعه ای و متعهد به اخلاق حرفه ای ، مجهز و مسلط به دانش فنی استانداردهای روز دنیا و مهندسی ارزش و بهبود روش ها و بهره مند از سیستم های نوین مدیریت و تحقیق و توسعه کاربردی برای پیشبرد منطقی و با کیفیت و بهره ور و سود آور پروژه ها و فعالیت شرکت ، فعالیت مستمر دارد.