واحد زنجیره تامین

واحد بازرگانی شرکت ویرا واکسن شایا به عنوان رکن اول از شبکه زنجیره تامین کالا اقدام به تامین مواد اولیه، ملزومات ،تجهیزات، ماشین آلات و اقلام بسته بندی با استفاده از تمام ظرفیتهای معتبر داخلی و خارجی  قابل استفاده در صنعت داروسازی و صنایع وابسته  می نماید.

از اساسی ترین ارکان تولید محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتری، تامین مواد اولیه، ملزومات و اقلام بسته بندی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از منابع معتبر داخلی و خارجی می باشد. واحد بازرگانی این شرکت متشکل از افراد متخصص و مجرب در زمینه تامین کالا، به منظور دستیابی به اهداف کلان شرکت و انجام ماموریت خود، با شناسایی و ایجاد ارتباط مستقیم و پایدار با تولید کنندگان و تامین کنندگان ،  اقدام به تامین مواد اولیه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و ایجاد شرایط استاندارد حمل به صورت مستقیم و بدون واسطه از تامین کنندگان داخلی و خارجی نموده است.

شرکت در نمایشگاه های معتبر بین المللی ،استفاده از دانش و تجربیات فعالان عرصه صنعت داروسازی و صنایع وابسته و استفاده از آخرین اخبار و نوآوری های جدید در عرصه داخلی و خارجی ،از جمله اقدامات این واحد در خصوص  دستیابی به بهترین مواد اولیه جهت تولید محصولات با کیفیت و مورد نظر اهداف کلان شرکت می باشد.